Jak zdravě přibrat na váze?

Za problém současné moderní společnosti bývá považována zejména nadváha a obezita. Již méně se však hovoří o podváze, která trápí zejména ženy. Právě ony bývají kvůli podváze vystaveny velkému stresu, se kterým si však neumějí poradit. Získat adekvátní informace o tom jak zdravě přibrat není vůbec snadné. Naši odborníci však podváhu nepovažují za banální problém, právě naopak.

Získejte kila navíc

Košík plný jablek

Cílem není vytvořit univerzální dietu pro všechny, ale správně pochopit, jak funguje váš organismus a na základě zjištěných výsledků dát tělu konečně to, co opravdu potřebuje. Pak je reálné, že dosáhnete stanovené mety.

Nemusíte se bát kritických připomínek a neodborných rad. Náš systém je vyvinut tak, aby pomohl lidem, bez ohledu na to, zda je trápí nedostatek či nadbytek kil. Čekají vás odborné rady a osobní výživový plán včetně gramážové kuchařky na míru, který vám konečně přinese dlouhodobé výsledky.

Konzultace s výživovým specialistou: Co vás čeká?

list-ico-1  Provedení základní diagnostiky na profesionálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví.

list-ico-1  Zhodnocení složení vašeho těla.

list-ico-1  Navržení postupu, jak dlouhodobě přibrat chybějící kila.

Veškerou diagnostiku provádíme na našich pobočkách. Využít lze také biochemický rozbor krve (zajišťují akreditovaní smluvní partneři). K čemu je dobrý? Díky němu můžeme mnohem přesněji zhodnotit stav vašeho metabolismu, případná rizika a vypracovat přesný individuální výživový plán.

Gramážový osobní výživový plán: Jak velké změny vás čekají?

Na počátku vás čeká konzultace se specialistou, při které vám bude změřen krevní tlak a provedena analýza složení těla na certifikovaném přístroji pro použití ve zdravotnictví. Mohou vám být navržena také další vyšetření, které ovšem absolvujete jen tehdy, pokud s tím budete souhlasit. Může se jednat například o služby Index hubnutí, Analýza střevního mikrobiomu či Metabolická diagnostika.

Při druhé návštěvě na pobočce se dozvíte výsledky vyšetření a se specialistou je podrobně prokonzultujete. Díky těmto informacím se naši výživoví specialisté pokusí najít řešení problémů, se kterými jste do poradny přišli. Mohou sestavit skutečně efektivní výživový plán, který bude přirozeně respektovat potřeby vašeho metabolismu s ohledem na aktuální zdraví, věk i pohlaví. Pamatujte si, že i „tloustnout” lze v souladu s výživovými doporučeními.

Na základě prvních dvou návštěv na pobočce se sami rozhodnete, zda chcete pokračovat v pravidelných konzultacích, jejichž součástí bude vypracování osobního výživového plánu připraveného na základě metabolické diagnostiky. Osobní výživový plán včetně kuchařky na míru je vhodný pro ženy i muže bez ohledu na věk.

Pravidelné konzultace: Jak probíhají a co vše se na nich dozvíte?

Pokud se rozhodnete pro dlouhodobou spolupráci, čekají vás pravidelné konzultace a také kontroly. Nemusíte se bát, nebudeme vás kritizovat. Budeme vás ve vaší snaze po celou dobu podporovat, motivovat a chválit. Při každé konzultaci se dozvíte, jakých úspěchů jste dosáhli, a obdržíte cenné rady a doporučení, jak pokračovat dále.

Získáte gramážovou kuchařku na míru vytvořenou přesně podle vašich individuálních potřeb.

Společně se svým výživovým specialistou budete postupovat krok za krokem k ideální váze a pěkné postavě. Troufáme si říci, že vám společná spolupráce může přinést nejen vysněnou postavu, ale také hodnotné zkušenosti.

Výsledek: Dokázali jste to!

Už žádné náhodné pokusy a přejídání se bez viditelného výsledku. Stačí sebrat odvahu a požádat o radu skutečné odborníky. A naši výživoví specialisté mají odpovídající vzdělání, potřebné znalosti i zkušenosti. Jsou opravdovými odborníky ve svém oboru.

A s odborníky po ruce je velká šance, že vaše váha přestane být problémem. Dejte svému tělu přesně to, co potřebuje a získáte více chuti do života. Budete se cítit mnohem lépe, plni nové životní energie a odměnou vám bude vyšší sebevědomí i obdivné pohledy vašich přátel.

 

Dokázali přibrat