Jak zdravě přibrat na váze?

Za problém současné moderní společnosti bývá považována zejména nadváha a obezita. Již méně se však hovoří o podváze, která trápí zejména ženy. Právě ony bývají kvůli podváze vystaveny velkému stresu, se kterým si však neumějí poradit. Získat adekvátní informace o tom jak zdravě přibrat není vůbec snadné. Naši odborníci však podváhu nepovažují za banální problém, právě naopak.

Získejte kila navíc díky unikátní Metabolické diagnostice KNT (od RNDr. Petra Fořta, CSc.)

Za vývojem této unikátní metody stojí tým špičkových výživových odborníků, které vede jedna z největších osobností v oblasti zdravého životního stylu u nás – RNDr. Petr Fořt, Csc. Po dlouholetých studiích, praxi a ověřování lze jednoznačně potvrdit, že tato jedinečná metoda funguje.

Košík plný jablek
Unikátní Metabolická diagnostika KNT (od RNDr. Petra Fořta, CSc.) je postavená na odlišnosti organismu a metabolismu každého člověka. Jejím cílem není vytvořit univerzální dietu pro všechny, ale správně pochopit, jak funguje váš organismus a na základě zjištěných výsledků dát tělu konečně to, co opravdu potřebuje. Pak je reálné, že dosáhnete stanoveného cíle.

Nemusíte se bát kritických připomínek a neodborných rad. Naše metoda je vyvinuta tak, aby pomohla lidem, bez ohledu na to, zda je trápí nedostatek či nadbytek kil. Čekají vás odborné rady a individuální výživový plán na míru, který vám konečně přinese dlouhodobé výsledky.

Poradenství jak nabrat na váze

Konzultace s výživovým specialistou: Co vás čeká?

list-ico-1  Provedení základní diagnostiky na profesionálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví.

list-ico-1  Zhodnocení stávajícího způsobu stravování.

list-ico-1  Vytvoření individuálních tipů pro získání vyšší váhy a dalších odborných rad přímo na míru.

list-ico-1  Navržení postupu, jak dlouhodobě přibrat chybějící kila.

list-ico-1  Na závěr vám poskytneme vzorový individuální výživový plán zdarma.

Veškerou diagnostiku provádíme na našich pobočkách. Využít lze také biochemický rozbor krve (zajišťují akreditovaní smluvní partneři). K čemu je dobrý? Díky němu můžeme mnohem přesněji zhodnotit stav vašeho metabolismu, případná rizika a vypracovat přesný individuální výživový plán.

Individuální výživový plán: Jak velké změny vás čekají?

Jídelníček přibírání na vázeNa základě první konzultace se sami rozhodnete, zda chcete pokračovat v pravidelných konzultacích, jejichž součástí bude vypracování Individuální výživový plán připravený na základě zásad unikátní Metabolické diagnostiky KNT (od RNDr. Petra Fořta, CSc.). Individuální výživový plán je vhodný pro ženy i muže bez ohledu na věk.

Na počátku vás čeká velmi podrobný dotazník. Na základě vašich odpovědí určíme metabolický typ. Dozvíte se, jak vaše tělo přijímá a zpracovává různé druhy potravin, které z nich jsou pro váš organismus příznivé a které naopak zcela nevhodné. Díky těmto informacím se naši výživoví specialisté pokusí najít řešení problémů, se kterými jste do Světa zdraví přišli. Mohou sestavit skutečně efektivní výživový plán a seznam vhodných a nevhodných potravin, který bude přirozeně respektovat potřeby vašeho metabolismu s ohledem na aktuální zdraví, věk i pohlaví. Pamatujte si, že i „tloustnout” lze v souladu s výživovými doporučeními.

Pravidelné konzultace: Jak probíhají a co vše se na nich dozvíte?

Konzultace se specialistkou na příbíráníPokud se rozhodnete pro dlouhodobou spolupráci, čekají vás pravidelné konzultace a také kontroly. Nemusíte se bát, nebudeme vás kritizovat. Budeme vás ve vaší snaze po celou dobu podporovat, motivovat a chválit. Při každé konzultaci se dozvíte, jakých úspěchů jste dosáhli, a obdržíte cenné rady a doporučení, jak pokračovat dále.

Společně se svým výživovým specialistou budete postupovat krok za krokem nejen k ideální váze a pěkné postavě, ale také k emočně vyrovnané osobnosti. Troufáme si říci, že vám společná spolupráce může přinést nejen vysněnou postavu, ale také hodnotné zkušenosti.

Výsledek: Dokázali jste to!

Už žádné náhodné pokusy a přejídání se bez viditelného výsledku. Stačí sebrat odvahu a požádat o radu skutečné odborníky. A naši výživoví specialisté mají odpovídající vzdělání, potřebné znalosti i zkušenosti. Jsou opravdovými odborníky ve svém oboru.

A s odborníky po ruce je velká šance, že vaše váha přestane být problémem. Dejte svému tělu přesně to, co potřebuje a získáte více chuti do života. Budete se cítit mnohem lépe, plni nové životní energie a odměnou vám bude vyšší sebevědomí i obdivné pohledy vašich přátel.

 

Dokázali přibrat